Ana Sayfa Haberler Yazılar Videolar Ödevler Oyunlar Dosya Resim Yarışma Forum
 
 » Menü
TARIH
    Inkilap Tarihi
    Atatürkçülük
    Tarih Öncesi ve ilkçag Tar.
    Islam Tarihi
    Genel Tarih Konulari
    Osmanli Tarihi
    Tarihte Kullanilan Takvimler
    Tarih Sözlügü

COGRAFYA
    Cografya Konulari
    Fiziki Cografya
    Beseri ve Ekonomik Cogr.
    Türkiye Cografyasi
    Ülkeler Cografyasi
    Matematik Cografya
    Siyasi Cografya
    Jeoloji
    Ünlü Cografyacilar
    Harita Bilgisi
    Cografi Uygulamalar
    Ülkeleri Canli Seyredin
    Cografya Siteleri
    Illerimizin Fotograflari
    Illerimizin Videolari
    Dünya Haritasi
    Turizm Rehberi

FELSEFE GRUBU
    Felsefe
    Sosyoloji
    Egitim Siteleri
    Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji, Mantik Terimler Sözlügü


» Gezelim-Görelim

» Eğlence Bölümü

» Ödev Arşivi
Tüm derslere ait
geniş ödev arşivi

» Istatistikler
Üyeler
Son Üye : exo20exo
Bugün : 0
Dün : 1
Toplam Üye : 7661
Online Üyeler
 Online üye yok..
Sitede Aktif
Üye : 0
Ziyaretçi : 0
Toplam :
Site Sayaci
Iletisim
E-Mail : info@sosyalokulu.com
Online   Kişi

» İçerik İstatistikleri
 Toplam Dosya Sayısı : 235
 Toplam Makale Sayısı : 285
 Toplam Ödev Sayısı : 64
 Toplam Video Sayısı : 238
 Toplam Oyun Sayısı : 449
 Toplam Resim Sayısı : 149
 Toplam Haber Sayısı : 562

Nasıl Yapılabilir Sorularınız Cevapsız Kalmasın
» Nasıl Yapılabilir Sorularınız Cevapsız Kalmasın

İnternette bir çok bilgiye ulaşıyoruz fakat bu bilgiler çok karışık gelebiliyor bazen bir konuyu araştırırken içerisinde kayboluyoruz istediğimizi bulamayıp kapatıyoruz her şeyi veya buluyoruz ama içerisinde bir çok yalnış bilgi var. İnternet her geçen gün gelişiyor kabul ediyorum fakat kalitesi de bir o kadar düşüyor tabiri caiz ise çöplük oluyor. Bu sorunun farkına vardım ve bulduğum çözümü sizin ile paylaşmak istedim. Her şeyin nasıl yapıldığını öğrenebileceğiniz bir adres önereceğim sizlere. http://www.nasilyapilabilir.com/ adresine girip nasıl kaliteli bir site olduğunu sizde fark edebilirsiniz.

Yazdığı yazılar güncel, kısa ve anlaşılabilir. Kafanızda ki nasıl yapılabilir sorularını cevaplıyorlar. Sitenin bir çok kategorisi var ilginizi çekebilecek ve sürekli olarak takip edebileceğiniz yazılar bulmak çok kolay. Nasıl yapılabilir ile ilgili yazdıkları tüm yazılar kendileri tarafından titizlik ile yazılıp düzenlemeleri yapıldıktan sonra bizlere sunuluyor. Sitenin içerisinde nasıl yapılmasını istediğiniz kelime için arama yaptınız fakat bulamadıysanız endişelenmenize gerek yok. Nasıl Yapılabilir sitesi bu sorun içinde bir çözüm bulmuş bizlere. Nasıl Yapılabilir Soru Cevap kısmı bulunmakta. Aklınızda ki konuyu nasıl yaparız diye yazıyorsunuz ve yöneticiler tarafından sorularınıza hızlı bir şekilde cevaplanıyor. Bundan sonra nasıl yaparım diye düşünmenize gerek yok çünkü nasilyapilabilir.com adresi sizin için büyük fırsatlar sunuyor.

Nasıl Yapılabilir Sitesi
Nasıl Yapılabilir Sitesi

Sitenin teması ise oldukça sade. İstediğimiz bilgiyi sitede okurken sıkılmadan ferah yapıda okuyabileceğimiz tarzda yapmışlar. Özellikle teması beni cazip etmişti. Canlı olarak görmek isteyenler www.nasilyapilabilir.com adresine girip hemen temayı görebilirler :) Site temasının mobil uyumlu olması da çok ama çok hoşuma gitti. Beğendiğim makaleleri daha sonradan evde telefonumu açarak yatakta rahatça okuyabiliyorum.

Nasıl Yapılabilir sitesinde en çok kullanılan ve okunan soru tipleri şöyledir; nasıl yapılır, nasıl yaparım , nasıl yapcaz, nasıl olmalı ,nasıl yapılabilir, nasıl olur gibi tüm sorulara cevap veriliyor. Aklınıza nasıl sorusu takılırsa hemen nasilyapilabilir.com adresine girip sorularımıza cevap bulabiliyoruz.

Kaliteli bilgi seviyesinin düştüğü şu son zamanlarda nasıl yapılabilir sitesinin kurucularına buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Son derece ilgimi çeken makaleleri ve okurken sitesinde bulunmaktan keyif duyduğum çok nadir sitelerden birisidir. Herkesi http://www.nasilyapilabilir.com/ adresine davet ediyorum. Nasıl Yapılabilir sitesi hakkında ki düşüncelerinizi yorum alanında belirtirseniz çok memnun olurum.BU YAZIYI PAYLAŞ Yazan : bodabas57 | Okunma : 1827 |        Yorum ( 0 )             
» YAZIYA YAPILMIŞ YORUMLAR
Henüz Yorum Yazilmamis.
Siz birtane yazin..


Yorum ekleyin..(Sadece üyeler)
Yorum :